Upea ammattitason kynsilakkakokoelma – Cuccio Colour. Tämä fantastinen tuotesarja tarjoaa:
Ensimmäinen, patentoitu "Triple Pigmentation Technology" takaa täydellisen värin, joka ei säröile, lohkeile tai irtoile.
Valmistusmaa: USA
Ravista aina kynsilakat huolellisesti ennen käyttöä ja anna lakkakerrosten kuivua riittävän pitkään ennen seuraavaa vaihetta.
Parhaan lopputuloksen varmistamiseksi, pese kätesi runsaalla, kuumalla saippuavedellä ennen lakkauksen aloittamista. Poista vanhat lakanjäämät kynsistä mahdollisimman huolellisesti. Kuivaa kätesi kunnolla. Suorita “mini-manikyyri” eli puhdista kynsinauhat ja muotoile kynsi.
Jos haluat varmistaa täydellisen ja pitkäkestoisen pysyvyyden, levitä käsien pesun jälkeen kynsille Cuccio Dehydrator - kynnen kuivattajaa ja anna kuivua.
Levitä aluskerros käyttäen Cuccio Colour Base Coat aluslakkaa tai esimerkiksi Cuccio Trio Treatment, Cuccio Moisture Replenish tai Cuccio Nail Strenghtener -aluslakkaa.
Levitä ohut kerros kynsilakkaa ja anna kuivua. Levitä tarvittaessa tai halutessasi toinen ohut kerros ja anna kuivua.
Levitä lopuksi Cuccio High Gloss Top Coat päällyslakkaa tai esimerkiksi Cuccio Matte tai Cuccio Neon Shock - päällyslakkaa ja anna kuivua.
Cuccio That's So Kingky kynsilakka 13 mL
Cuccio All The Rave kynsilakka 13 mL
Cuccio I Reflect kynsilakka 13 mL
Cuccio Hot Chocolate Cold Days kynsilakka 13 mL
Cuccio Make A Difference kynsilakka 13 mL
Cuccio Peace, Love & Purple kynsilakka 13 mL
Noname Cosmetics Nro 75 kynsilakka 9 mL
Normaali hinta: 3,95 €
Tarjoushinta 1,95 €
Cuccio Breakfast In NYC kynsilakka 13 mL
Cuccio Skin To Skin kynsilakka 13 mL
Cuccio Soul Surfer kynsilakka 13 mL
Cuccio Message in a Bottle kynsilakka 13 mL
Universal Nails Nro 08 Striping koristelakka 9 mL
Normaali hinta: 7,50 €
Tarjoushinta 2,99 €
Cuccio Front Row kynsilakka 13 mL
Cuccio Grecian Sea kynsilakka 13 mL
Universal Nails Nro 02 Striping koristelakka 9 mL
Normaali hinta: 7,50 €
Tarjoushinta 2,99 €
Cuccio Cupid In Capri kynsilakka 13 mL
Cuccio I Endure kynsilakka 13 mL
Universal Nails Classic nro 30 kynsilakka 15 mL
Normaali hinta: 7,50 €
Tarjoushinta 2,50 €
Cuccio Blueberry Sorbet kynsilakka 13 mL
Cuccio Mimes & Musicians kynsilakka 13 mL
Cuccio Life's Not Fahrenheit kynsilakka 13 mL
Cuccio Hong Kong Harbor kynsilakka 13 mL
Cuccio Singapore Sling kynsilakka 13 mL
Cuccio Odette's Swan Song kynsilakka 13 mL