Silcare #01 Freeze Effect glitterpuuteri 1 g

2,21 €
Varastossa
SKU
SC-CL50010301
  • Osta 6 hintaan 1,99 € /kpl ja säästä 10%

Sävy #01, Freeze Effect on upeasti kimalteleva "huurteinen" glitterpuuteri näyttäviin koristeluihin.

Freeze Effect glitter on todellisten jääkiteiden tapaan välkehtivä katseenvangitsija.

Ihanat kynsillä!

 

Intensiiviset, runsaat ja riittoisat Freeze Effect glitterit ovat ihanat kynsillä, koristeluissa ja askartelussa.

Kokeile eri värien yhdistelmiä tai koristele glitterillä vain osa kynnestä. Voit asetella glitteriä kostean kynsilakan tai tahmean geelin päälle ja viimeistellä päällyslakalla.

Koristeiden käytössä vain mielikuvitus on rajana!

Tekniset tiedot
Nimi #01 Freeze Effect glitterpuuteri
Käyttöohje

Glitterit ovat kestäviä, voit käyttää niitä esimerkiksi liiman, kynsilakan tai geelin kanssa. Alla esimerkki käyttötavasta kynsienkoristeluun, glitterit soveltuvat toki kaikkeen muuhunkin koristeluun.

Suihkuta glitteriä tahmealle kynsilakalle tai geelille. Anna kuivua tai koveta. Vaihtoehtoisesti levitä ensin liimaa tai alus- tai päällyslakkaa koristeltavalle pinnalle ja levitä glitter haluamallasi tavalla.

Toista tarvittaessa riippuen halutusta lopputuloksesta.

Viimeistele päällyslakkakerroksella tai sealerilla saadaksesi sileän pinnan ja anna kuivua tai koveta.

Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili
Muut ostivat tämän tuotteen lisäksi
Cuccio Surprise! kynsilakka 13 mL
Cuccio Surprise! kynsilakka 13 mL
Tarjoushinta 7,33 € Normaalihinta 10,48 €
Cuccio Dubai Me An Island kynsilakka 13 mL
Cuccio Dubai Me An Island kynsilakka 13 mL
Tarjoushinta 4,19 € Normaalihinta 10,48 €
Cuccio All Decked Out kynsilakka 13 mL
Cuccio All Decked Out kynsilakka 13 mL
11,53 €
Cuccio Soaked In Seattle kynsilakka 13 mL
Cuccio Soaked In Seattle kynsilakka 13 mL
Tarjoushinta 4,61 € Normaalihinta 11,53 €