Upea ammattitason kynsilakkakokoelma – Cuccio Colour. Tämä fantastinen tuotesarja tarjoaa:
Ensimmäinen, patentoitu "Triple Pigmentation Technology" takaa täydellisen värin, joka ei säröile, lohkeile tai irtoile.
Valmistusmaa: USA
Ravista aina kynsilakat huolellisesti ennen käyttöä ja anna lakkakerrosten kuivua riittävän pitkään ennen seuraavaa vaihetta.
Parhaan lopputuloksen varmistamiseksi, pese kätesi runsaalla, kuumalla saippuavedellä ennen lakkauksen aloittamista. Poista vanhat lakanjäämät kynsistä mahdollisimman huolellisesti. Kuivaa kätesi kunnolla. Suorita “mini-manikyyri” eli puhdista kynsinauhat ja muotoile kynsi.
Jos haluat varmistaa täydellisen ja pitkäkestoisen pysyvyyden, levitä käsien pesun jälkeen kynsille Cuccio Dehydrator - kynnen kuivattajaa ja anna kuivua.
Levitä aluskerros käyttäen Cuccio Colour Base Coat aluslakkaa tai esimerkiksi Cuccio Trio Treatment, Cuccio Moisture Replenish tai Cuccio Nail Strenghtener -aluslakkaa.
Levitä ohut kerros kynsilakkaa ja anna kuivua. Levitä tarvittaessa tai halutessasi toinen ohut kerros ja anna kuivua.
Levitä lopuksi Cuccio High Gloss Top Coat päällyslakkaa tai esimerkiksi Cuccio Matte tai Cuccio Neon Shock - päällyslakkaa ja anna kuivua.
Cuccio Brindisi As 1,2,3 kynsilakka 13 mL
Universal Nails Classic nro 16 kynsilakka 15 mL
Normaali hinta: 7,50 €
Tarjoushinta 2,99 €
Cuccio Bologna Blush kynsilakka 13 mL
Cuccio Cheeky In Helsinki kynsilakka 13 mL
Cuccio Belize In Me kynsilakka 13 mL
Cuccio Seriously Celsius kynsilakka 13 mL
Vagheggi Inka Inki nro 40 kynsilakka 10 mL
Normaali hinta: 11,50 €
Tarjoushinta 5,75 €
Cuccio Veneer Colour Cruise Mini Match Makers geelilakkasetti 12 x 3,5 mL
Cuccio Roller Skate! kynsilakka 13 mL
Cuccio Dancing Queen kynsilakka 13 mL
Cuccio Make A Wish In Rome kynsilakka 13 mL
Cuccio So So Sofia kynsilakka 13 mL
Cuccio Backstage Pass kynsilakka 13 mL
Cuccio Pirouette kynsilakka 13 mL
Cuccio Nantucket Navy kynsilakka 13 mL
Cuccio Paradise Found kynsilakka 13 mL
Universal Nails Classic nro 56 kynsilakka 15 mL
Normaali hinta: 7,50 €
Tarjoushinta 2,99 €
Cuccio Shaking My Morocco kynsilakka 13 mL
Cuccio Private Eye kynsilakka 13 mL
Cuccio Speeding On The German Autobahn kynsilakka 13 mL
Cuccio Kyoto Cherry Blossoms kynsilakka 13 mL
Noname Cosmetics Nro 92 kynsilakka 9 mL
Cuccio Suprise! kynsilakka 13 mL
Cuccio Infusion Inferno kynsilakka 13 mL